KONST / Litografier / Färglitografi 17188067
nr 1718 8067
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerade, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 31x11cm, yttermått inklusive ram: 26cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 20:09:19
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg